Menu
 
 
 
Strona główna | Kursy dokształcające | Opis
 

Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej organizuje cyklicznie (w semestrze zimowym, letnim oraz w czasie wakacji) dokształcające kursy płatne. Są one skierowane do osób, które chcą nauczyć się nowego języka obcego, rozwijać swoje umiejętności językowe, nadrobić niedociągnięcia we wcześniejszej nauce języków obcych,  podnieść  kwalifikacje lub po prostu realizować swoje hobby.

 

Oferta kursów językowych skierowana jest przede wszystkim do studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Wrocławskiej jak również do wszystkich osób zainteresowanych nauką języków obcych.  W ofercie kursów dokształcających znajdują się zarówno kursy języków najczęściej wybieranych (angielski, niemiecki), jak i kursy języków rzadkich (np. japoński). Każdy kurs jest oparty na autorskim programie prowadzącego. Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu. Aby wybrać właściwy poziom zaawansowania i odpowiednią grupę, można wykonać test poziomujący (taką możliwość mają pracownicy i studenci PWr.)

 

Każdy pracownik administracji może wystąpić z wnioskiem o przyznanie dofinansowania kursów dokształcających  w swojej jednostce zatrudnienia. Szczegóły na temat  dofinansowania znajdują się w Zarządzeniu Wewnętrznym nr 23/2013

 

Zapisy prowadzone są przez formularz online (aktywny w czasie zapisów)


Wpłat za uczestnictwo w kursie należy dokonywać po otrzymaniu informacji o zawiązaniu się grupy – informacja ta zostanie przesłana drogą mailową.


Wszelkich informacji na temat kursów dokształcających udziela:
mgr Marta Hamryszak-Sierpowska
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl , tel. 71 320 38 55, pokój 104

 

oraz


sekretariat: marzena.popiel@pwr.wroc.pl , tel. 71 320 31 17, pokój 103.

 Data ostatniej aktualizacji: 2016-12-19 12:21
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty