Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka angielskiego | Podstawowe informacje o lektoratach oraz kursach języka angielskiego
 

Witamy w zakładce informacyjnej Zespołu języka angielskiego!

 

Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje dotyczące lektoratów oraz kursów języka angielskiego w Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.

 

Język angielski w SJO nauczany jest w grupach 18-osobowych na poziomach A2-C1; B2+ i C1+. Poziom B2 oraz C1 realizowany jest w toku dwusemestralnym (odpowiednio B2.1 i B2.2 oraz C1.1 i C1.2: 2 razy po 60 godzin) dla studentów studiów pierwszego stopnia. Na studiach magisterskich studenci w zależności od wybranej ścieżki edukacyjnej uczestniczą w 15-godzinnych lektoratach języka angielskiego na poziomach B2+ lub C1+ lub realizują 45-godzinne lektoraty na poziomach A2 lub B1. Wszyscy studenci przed zapisaniem się na lektorat powinni sprawdzić swój poziom języka rozwiązując test poziomujący, który znajduję się pod poniższym linkiem: Test poziomujący.

 

Oferujemy również kursy języka angielskiego na poziomie B2 przeznaczone wyłącznie dla studentów z dysleksją, pod warunkiem posiadania opinii psychologa potwierdzającej dysleksję, również z wcześniejszych etapów edukacji (szkoła podstawowa oraz średnia). Więcej informacji na ten temat udziela Pani mgr Ewa Mroczka, ewa.mroczka@pwr.edu.pl (H-4; pokój 307).

 

W ramach dodatkowej oferty Studium Języków Obcych zapraszamy do udziału w kursach certyfikatowych oraz autorskich kursach dokształcających prowadzonych przez naszych wykładowców.

 Data ostatniej aktualizacji: 2017-12-13 12:15
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty