Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka angielskiego | Wirtualne Środowisko Nauki
 

Zachęcamy studentów i doktorantów do korzystania z Wirtualnego Środowiska Nauki. Jest to platforma do nauki języków obcych i wspierania procesu uczenia się, która została opracowana przez Studium Języków Obcych Pwr. W zakładkach „Język Angielski” znajdują się pokaźne zbiory materiałów do nauki języka angielskiego do pracy na zajęciach i w domu dla studentów pierwszego i drugiego stopnia studiów.

 

Platforma podzielona jest na trzy moduły:

 

Język ogólny: zawiera test poziomujący Placement Test pozwalający określić poziom języka, zadania na rozumienie tekstów, zadania na rozumienie ze słuchu, zadania leksykalno-gramatyczne o różnych poziomach trudności.

 

Język specjalistyczny w środowisku pracy inżynierów: jest w pierwszej kolejności skierowany do studentów I stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Zawiera zbiory materiałów do pracy nad językiem specjalistycznym od poziomu A1 do poziomu C1. Teksty na poziomach B2 i C1 są dobrane z uwzględnieniem specjalności inżynierskich studiowanych na wydziałach Politechniki Wrocławskiej.

 

Język naukowo-techniczny: zawiera zbiory tekstów z zadaniami i słowniczkami dedykowane studentom II stopnia studiów uczęszczającym na kursy B2+.

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty