Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka angielskiego | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Barańska Agata
mgr Baka Barbara
mgr Bednarski Mariusz

mgr Bogusz-Broy Ewa­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Buca Anna
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Godlewska Izabela
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna
mgr Hołowko Magdalena

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Kasprzak Renata
­mgr Klimas Anna

mgr Kondro Magdalena

mgr Koszutska Izabela
mgr Krawczenko Walentyna
mgr Krężel Agnieszka
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna

mgr Licznerska Agnieszka

mgr Ładacki Waldemar
mgr Mally Łukasz­
mgr Martynowicz Katarzyna­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Mirowska Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Palenica Piotr ­
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

mgr Pytel Dorota

mgr Rogulska Paulina
­mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Szczawińska Elżbieta
mgr Szczepanowska Anna
mgr Szela Monika

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Thomas Peter
mgr Tomala Małgorzata
mgr Trzyna Łukasz
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wardyńska Agata ­
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna
dr Więckowska Aleksandra
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Wołowska Joanna
mgr Zajączkowska Małgorzata
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Barańska Agata

lektor
­ agata.baranska@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Baka Barba­ra

starszy wykładowca
­ barbara.baka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Bednarski Mariusz

starszy wykładowca
mariusz.bednarski@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Bogusz-Broy Ewa

lektor
ewa.bogusz-broy@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Brzózka Aleksander

wykładowca
aleksander.brzozka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


mgr Buca Anna

lektor
anna.buca@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Czachorowska Beata

starszy wykładowca
beata.czachorowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Deka Zbigniew

starszy wykładowca
zbigniew.deka@pwr.edu.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Derechowski Janusz

starszy wykładowca
janusz.derechowski@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna

starszy wykładowca
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Dudek-Kajewska Anna

starszy wykładowca
anna.dudek-kajewska@pwr.edu.pl

71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




 

mgr Dudzińska Jolanta

starszy wykładowca
jolanta.dudzinska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Florczyk Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.florczyk@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Fyall Michael

wykładowca ­
michael.fyall@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra

starszy wykładowca
aleksandra.gierczak@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



­

 

mgr Godlewska Izabela

wykładowca
izabela.godlewska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Gołka Barbara

starszy wykładowca
barbara.golka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Grygorowicz Anna

wykładowca
anna.grygorowicz@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017

 

 

mgr Gwizdała Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.gwizdala@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta

wykładowca
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55, pokój 104
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Henkie Justyna

starszy wykładowca

justyna.henkie@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


mgr Hołowko Magdalena

lektor

magdalena.holowko@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

starszy wykładowca
beata.jaskowska-derechowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




 

mgr Kalinka Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.kalinka@pwr.edu.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



­

 

mgr Kasprzak Renata

starszy wykładowca
renata.kasprzak@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 


­

 

mgr Klimas Anna

lektor
anna.klimas@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 


 

mgr Kondro Magdalena

wykładowca
magdalena.kondro@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017­



 

mgr Koszutska Izabela

starszy wykładowca
izabela.koszutska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Krawczenko Walentyna

lektor
walentyna.krawczenko@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

­mgr Krężel Agnieszka

filia Legnica­

agnieszka.krezel@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr ­Krzos Agnieszka

wykładowca
agnieszka.krzos@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

­

mgr ­Kuźniak Aleksandra

lektor
aleksandra.kuzniak@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

 

mgr Leszkiewicz Joanna

starszy wykładowca
joanna.leszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Licznerska Agnieszka

wykładowca
agnieszka.licznerska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

 

mgr Ładacki Waldemar

starszy wykładowca
waldemar.ladacki@pwr.edu.pl
Filia w Wałbrzychu
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



­

 

mgr Mally Łukasz

wykładowca
lukasz.mally@pwr.edu.pl
71 320 38 55, pokój 104
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 


mgr Martynowicz Katarzyna

lektor
katarzyna.martynowicz@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Mazurkiewicz Alicja

wykładowca

alicja.mazurkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Mirowska Agnieszka

lektor
agnieszka.mirowska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Morawska Joanna

starszy wykładowca
joanna.morawska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Mroczka Ewa

starszy wykładowca

ewa.mroczka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 


mgr Palenica Piotr

lektor
piotr.palenica@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

starszy wykładowca

izabela.penderecka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

 

mgr Piotrowska Kinga

wykładowca
kinga.piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 


 

mgr Pytel Dorota

starszy wykładowca
dorota.pytel@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Rogulska Paulina

lektor
paulina.rogulska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


  

mgr Romańczuk Urszula

starszy wykładowca
urszula.romanczuk@pwr.edu.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Rozwadowski Dominik

wykładowca
dominik.rozwadowski@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Staroniewicz Magdalena

wykładowca
magdalena.staroniewicz@pwr.edu.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Staszewska Teresa

starszy wykładowca
teresa.staszewska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Szczawińska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.szczawinska@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Szczepanowska Anna

starszy wykładowca
anna.szczepanowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



­

 

mgr Szela Monika

lektor
monika.szela@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



­

 

mgr Śliwerska Magdalena

wykładowca
magdalena.sliwerska@pwr.edu.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


   



  Początek strony
­­­ ­­­


mgr Thomas Peter

lektor
peter.thomas@pwr.edu.pl  
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Tomala Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.tomala@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Trzyna Łukasz

lektor
lukasz.trzyna@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


   

 

mgr Tyszkiewicz Anna

starszy wykładowca
anna.tyszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 


mgr Wardyńska Agata

lektor
agata.wardynska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Wasilewska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wasilewska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Wieruszewska Joanna­

wykładowca
joanna.wieruszewska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


dr Więckowska Aleksandra

wykładowca
aleksandra.wieckowska@pwr.edu.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna

starszy wykładowca
zuzanna.wiszniowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Wojcieszyn Adriana

starszy wykładowca
adriana.wojcieszyn@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

 

mgr Wolf John

wykładowca
john.wolf@pwr.edu.pl

­ 71 320 38 93; pokój 302 ­
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 

mgr Wołowska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wolowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



mgr Zajączkowska Małgorzata

lektor
malgorzata.zajaczkowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



dr Zwiefka Maria

starszy wykładowca

maria.zwiefka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 


­­­

 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty