Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka angielskiego | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Baka Barbara
mgr Barańska-Szczepaniak Agata
mgr Bednarski Mariusz

mgr Bogusz-Broy Ewa­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna
mgr Hołowko Magdalena

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Kasprzak Renata
mgr Kondro Magdalena

mgr Koszutska Izabela
mgr Krawczenko Walentyna
mgr Krężel Agnieszka
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna

mgr Licznerska Agnieszka

mgr Mally Łukasz­
mgr Martynowicz Katarzyna­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Mirowska Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Neary Alan
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

mgr Pytel Dorota

mgr Rogulska Paulina
­mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Szczawińska Elżbieta
mgr Szczepanowska Anna
dr Szela Monika

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Thomas Peter
mgr Tomala Małgorzata
mgr Trzyna Łukasz
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wardyńska Agata ­
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna
dr Więckowska Aleksandra
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Zajączkowska Małgorzata
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Baka Barba­ra

starszy wykładowca
­ barbara.baka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

czwartek 10.45 - 12.45

piątek 10.45 - 12.45


 

mgr Barańska-Szczepaniak Agata

lektor
­ agata.baranska@pwr.edu.pl

71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 11.45

środa 10.45 - 11.45

czwartek 12.45 - 14.45

piątek 18.35 - 19.35

 

 

mgr Bednarski Mariusz

starszy wykładowca
mariusz.bednarski@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

środa 15.00 - 17.00

czwartek 11.15 - 13.15

piątek 7.30 - 9.00; 11:00 - 11:30

18.05. konsultacje są odwołane.

 

 

mgr Bogusz-Broy Ewa

lektor
ewa.bogusz-broy@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 11.15 - 13.15

wtorek 11.00 - 13.00

Konsultacje z dnia 22.05 są przełożone na 23.05. w godz. 12.15-13.15 oraz 25.05 w godz. 18.40-19.40.


 

mgr Brzózka Aleksander

wykładowca
aleksander.brzozka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 15.00 – 17.00

wtorek 10.15 - 11.15

środa 13.15 - 15.15

piątek 12.45 - 14.45

 

 

mgr Czachorowska Beata

starszy wykładowca
beata.czachorowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 14.50 - 16.50

środa 14.50 - 16.50

czwartek 14.50 - 16.50

piątek 12.10 - 13.10; 18.40 - 19.40

 

 

mgr Deka Zbigniew

starszy wykładowca
zbigniew.deka@pwr.edu.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 9.45 - 11.45

piątek 10.45 - 12.45


 

mgr Derechowski Janusz

starszy wykładowca
janusz.derechowski@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 7.30 - 9.00

środa 12.45 - 14.45

czwartek 12.45 - 14.45

 

 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna

starszy wykładowca
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 13.45

wtorek 7.15 - 9.15

środa 12.45 - 14.45

czwartek 7.15 - 9.15

piątek 12.45 - 13.45

Konsultacje w dniu 25.05 od 12.45-13.45 są odwołane.


 

mgr Dudek-Kajewska Anna

starszy wykładowca
anna.dudek-kajewska@pwr.edu.pl

71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 9.00 - 11.00 (Wałbrzych)

środa 11.15 - 12.45 (Wrocław)

czwartek 8.30 - 9.30; 11.00 - 12.30 (Wałbrzych)

 

 

mgr Dudzińska Jolanta

starszy wykładowca
jolanta.dudzinska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 14.10 - 15.10; 18.40 - 19.40

czwartek 14.15 - 15.15

piątek 16.45 - 18.45


 

mgr Florczyk Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.florczyk@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 12.45 - 13.45

środa 9.15 - 11.15

czwartek 15.15 - 16.15

piątek 9.15 - 11.15

Konsultacje z dnia 24 maja 2018 (15:15-16:15) odbędą się 30 maja 2018 w godz. 16:15-17:15.

 

 

 

mgr Fyall Michael

wykładowca ­
michael.fyall@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

środa 9.15 - 11.15

czwartek 12.50 - 14.50

piątek 12.45 - 13.45


 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra

starszy wykładowca
aleksandra.gierczak@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 10.45 - 12.45

środa 12.55 - 14.55 (21.03, 04.04, 18.04, 09.05, 16.05, 06.06, 13.06)

czwartek 11.15 - 13.15

piątek 10.45 - 12.45

sobota 10.45 - 12.45 (07.04, 21.04, 12.05, 26.05)


­

 

mgr Gołka Barbara

starszy wykładowca
barbara.golka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 14.45 - 16.45

środa 12.15 - 13.15


 

mgr Grygorowicz Anna

starszy wykładowca
anna.grygorowicz@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 9.15 - 11.15

wtorek 14.45 - 15.45

czwartek 10.15 - 11.15 
 

 

mgr Gwizdała Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.gwizdala@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

środa 8.15 - 9.15

czwartek 11.15 - 13.15

piątek 8.15 - 9.15

 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta

wykładowca
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55, pokój 104
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 10.45 - 12.45

środa 12.45 - 14.15

piątek 12.45 - 13.45

sobota 11.00 - 12.30

Konsultacje dnia 26.05.2018 odbędą się w  godzinach 10.45-11.30.


 

mgr Henkie Justyna

starszy wykładowca

justyna.henkie@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 11.15 - 13.15

wtorek 11.45 - 13.15

środa 13.15 - 15.15

piątek 10.45 - 12.15


mgr Hołowko Magdalena

lektor

magdalena.holowko@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 14.45

wtorek 11.15 - 13.15

czwartek 9.10 - 11.10

   

 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

starszy wykładowca
beata.jaskowska-derechowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 14.15

wtorek 7.30 - 9.30

środa 12.45 - 14.45

piątek 18.35 - 20.05 

 

 

mgr Kalinka Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.kalinka@pwr.edu.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 10.00 - 12.00 

środa 9.15 - 11.15


­

 

mgr Kasprzak Renata

starszy wykładowca
renata.kasprzak@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 12.45 - 14.45

środa 14.15 - 15.15; 16.45 - 17.45

czwartek 14.15 - 15.15


 

mgr Kondro Magdalena

wykładowca
magdalena.kondro@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018­

poniedziałek 12.45 - 13.45

wtorek 13.15 - 15.15

środa 8.15 - 9.15; 12.45 - 13.45

czwartek 13.15 - 15.15


 

mgr Koszutska Izabela

starszy wykładowca
izabela.koszutska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.15 - 13.15; 18.15 - 19.15

wtorek 13.15 - 15.15

środa 12.15 - 13.15; 18.35 - 19.35

czwartek 11.10 - 13.10

sobota 15.00 - 17.00 (24.03, 14.04, 21.04, 12.05, 09.06)

sobota 15.00 - 16.00 (07.04)

24 maja konsultacje rozpoczną się o godzinie 12.15.

 

 

mgr Krawczenko Walentyna

lektor
walentyna.krawczenko@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 10.45 - 12.45

piątek 11.15 - 13.15

 

 

­mgr Krężel Agnieszka

lektor

filia Legnica­

agnieszka.krezel@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 10.00 - 12.00

piątek 10.00 - 12.00


 

mgr ­Krzos Agnieszka

wykładowca
agnieszka.krzos@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.15 - 11.15; 14.45 - 15.45

wtorek 9.00 - 11.00


­

mgr ­Kuźniak Aleksandra

lektor
aleksandra.kuzniak@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 14.00 - 15.15

środa 12.15 - 13.15

czwartek 10.45 - 12.00

piątek  11.00 - 12.30
 

 

mgr Leszkiewicz Joanna

starszy wykładowca
joanna.leszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 16.00 - 17.00

wtorek 13.00 - 15.00

czwartek 13.00 - 15.00

piątek 12.45 - 13.45

 

 

mgr Licznerska Agnieszka

wykładowca
agnieszka.licznerska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

środa 9.15 - 11.15

czwartek 9.15 - 11.15


 

mgr Mally Łukasz

wykładowca
lukasz.mally@pwr.edu.pl
71 320 38 55, pokój 104
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 13.00 - 15.00

wtorek 11.00 - 13.00

środa 13.00 - 15.00

czwartek 11.00 - 13.00 

 


mgr Martynowicz Katarzyna

lektor
katarzyna.martynowicz@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.50 - 12.50

wtorek 16.45 - 18.45

piątek 10.50 - 11.50 

 

 

mgr Mazurkiewicz Alicja

starszy wykładowca

alicja.mazurkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 8.45 - 9.15; 14.45 - 15.45

środa 9.15 - 11.15

czwartek 13.30 - 15.00

piątek 10.15 - 11.15

Konsultacje w dniach 23.05 i 25.05 są odwołane. Konsultacje z dnia 24.05 planowane w godz.13.30-15.00 są przełożone na dzień 7.06 w godz. 18.35-20.05.


 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 11.00 - 13.00

wtorek 13.30 - 15.15

środa 11.15 - 13.15

piątek 12.45 - 14.00

21.05. oraz 28.05. konsultacje odbędą się w godz. 9.40 - 11.40

 

mgr Mirowska Agnieszka

lektor
agnieszka.mirowska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.15 - 13.15; 16.45 - 17.45

czwartek 13.00 - 15.00

 

 

mgr Morawska Joanna

starszy wykładowca
joanna.morawska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 12.45 - 14.45

środa 12.45 - 13.45

czwartek 7.30 - 9.30

piątek 11.15 - 13.15 


 

mgr Mroczka Ewa

starszy wykładowca

ewa.mroczka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 14.45

środa 10.45 - 11.45

czwartek 9.10 - 11.10

 

 

mgr Neary Alan

lektor

alan.neary@pwr.edu.pl

71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 14.15 - 15.15

 

 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

starszy wykładowca

izabela.penderecka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 13.15 - 15.15

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 9.15 - 11.15

 

 

mgr Piotrowska Kinga

wykładowca
kinga.piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 14:45 - 15:45

wtorek 16.00 - 17.00

środa 14:45 - 15:45

czwartek 11.15 - 13.15


 

mgr Pytel Dorota

starszy wykładowca
dorota.pytel@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 7.30 - 9.00

wtorek 13.15 - 15.15

środa 10.45 - 12.45

czwartek 7.30 - 9.00

piątek 12.45 - 14.45

 

 

mgr Rogulska Paulina

wykładowca
paulina.rogulska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 15.35 - 17.05

wtorek 9.05 - 11.05

środa 13.45 - 15.15

czwartek 9.05 - 11.05


  

mgr Romańczuk Urszula

starszy wykładowca
urszula.romanczuk@pwr.edu.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek  15.35 - 17.05

wtorek 12.45 - 14.15

środa 8.15 - 9.15; 10.45 - 11.45

piątek 12.45 - 13.15; 16.45 - 18.15

 


 

mgr Rozwadowski Dominik

wykładowca
dominik.rozwadowski@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 15.00 - 17.00

czwartek 13.00 - 15.00

piątek 11:50 - 13:10; 18:40 - 19. 20


 

mgr Staroniewicz Magdalena

wykładowca
magdalena.staroniewicz@pwr.edu.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 16.45 - 18.45

czwartek 12.45 - 14.15

piątek 13.00 - 14.30


 

mgr Staszewska Teresa

starszy wykładowca
teresa.staszewska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 15.00 - 17.00

środa 14.10 - 15.10

piątek 12.10 - 13.10; 18.40 - 19.40

 

 

mgr Szczawińska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.szczawinska@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 10.45 - 12.45

środa 10.45 - 12.45


 

mgr Szczepanowska Anna

starszy wykładowca
anna.szczepanowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek  12.45-14.45

wtorek 12.45-14.45

środa 12.45-14.45
czwartek 09.00 - 10.00

Konsultacje z 22.05. są przełożone na 25 maja na godz. 11.00 - 13.00

Konsultacje z 24 i 30 maja są przeniesione na 1 czerwca od 9-11 (piątek).

 

­

 

dr Szela Monika

lektor
monika.szela@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 9.00 - 11.00

czwartek 15.00 - 17.00

piątek 13.10 - 15.10

Konsultacje z dnia 15.05 (9.00-11.00) są przełożone na dzień 21.05 w godz. 14-15 oraz 28.05 w godz. 14-15.


­

 

mgr Śliwerska Magdalena

starszy wykładowca
magdalena.sliwerska@pwr.edu.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 10.45 - 12.45

środa 11.15 - 13.15

czwartek 13.15 - 15.15

piątek 12.45 - 13.45

Konsultacje z 04.04.2018 są przeniesione na 08.06.2018 i 15.06.2018 w godzinach 13.45 do 14.45.

Konsultacje z 24.04.2018 zostają przeniesiona na 18.05.2018 i 25.05.2018 od godziny 13.45 do 14.45

Konsultacje z 10.05.2018 godz. 13.15 - 15.15 są przełożone na 11.06.2018 w godzinach 8.30 - 10.30.

Konsultacje z  24.05.2018 godz. 13.15. - 15.15 są przeniesione na poniedziałek 28.05.2018 od  8.30  do 10.30.




  Początek strony
­­­ ­­­


mgr Thomas Peter

lektor
peter.thomas@pwr.edu.pl  
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 9.00 - 11.00

środa 9.30 - 10.30

piątek 13.00 - 15.00


mgr Tomala Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.tomala@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 14.00

czwartek 11.45 - 13.15

piątek 9.00 - 11.00

Konsultacje z 26 kwietnia w godzinach  11.45-13.15 są przełożone na 9 czerwca w godz. 9.45-11.15.

 

mgr Trzyna Łukasz

lektor
lukasz.trzyna@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 10.45 - 12.45

środa 15.05 - 17.05

piątek 17.00 - 18.00

   

 

mgr Tyszkiewicz Anna

starszy wykładowca
anna.tyszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 13.15 - 15.15

środa 13.15 - 15.15

czwartek 13.15 - 15.15

piątek 11.15 - 13.15

sobota 16.20 - 17.20

Konsultacje z dnia 19.05 godz. 16.20-17.20 są przełożone na 26.05 15.20-16.20.

 

 


mgr Wardyńska Agata

lektor
agata.wardynska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 11.45

wtorek 14.10 - 15.10

środa 14.45 - 16.45

 

 

mgr Wasilewska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wasilewska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018


 

 

mgr Wieruszewska Joanna­

wykładowca
joanna.wieruszewska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 10.15 - 11.15; 14.45 - 15.45

wtorek 18.30 - 19.30

środa 10.45 - 12.45

czwartek 10.45 - 12.45


dr Więckowska Aleksandra

wykładowca
aleksandra.wieckowska@pwr.edu.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 16.45-18.45

środa 13.15 - 15.15

czwartek 13.15 - 15.15

piątek 12.45 - 13.45

 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna

starszy wykładowca
zuzanna.wiszniowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 14.45

środa 13.15 - 15.15

piątek 12.45 - 14.45


 

mgr Wojcieszyn Adriana

starszy wykładowca
adriana.wojcieszyn@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

poniedziałek 16.45 - 18.45

wtorek 12.45 - 13.15; 18.35 - 19.05

środa 16.45 - 18.45

piątek 12.45 - 13.15; 18.35 - 19.05

 

 

mgr Wolf John

wykładowca
john.wolf@pwr.edu.pl

­ 71 320 38 93; pokój 302 ­
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 9.00 - 11.00

czwartek 12.45 - 14.45

piątek 12.45 - 14.45

Konsultacje z 18.05.  są przełożone na 27.05 godz. 15:05 - 17:05


mgr Zajączkowska Małgorzata

lektor
malgorzata.zajaczkowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

piątek 13.00 -15.00


dr Zwiefka Maria

starszy wykładowca

maria.zwiefka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

środa 12.45 - 13.45 (bud. A-1, s.41)

czwartek 10.45 - 12.45

piątek 13.15 - 15.15 


­­­

 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty