Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka angielskiego | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Baka Barbara
mgr Barańska-Szczepaniak Agata
mgr Bednarski Mariusz

mgr Bogusz-Broy Ewa­
mgr Brzózka Aleksander
mgr Czachorowska Beata
mgr Deka Zbigniew
mgr Derechowski Janusz
mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna
mgr Dudek-Kajewska Anna
mgr Dudzińska Jolanta
mgr Florczyk Agnieszka
mgr Fyall Michael
mgr Gierczak-Bujak Aleksandra
mgr Gołka Barbara
mgr Grygorowicz Anna
mgr Gwizdała Grażyna

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta
mgr Henkie Justyna
mgr Hołowko Magdalena

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

mgr Kalinka Elżbieta
­mgr Kasprzak Renata
­mgr Klimas Anna

mgr Kondro Magdalena

mgr Koszutska Izabela
mgr Krawczenko Walentyna
mgr Krężel Agnieszka
mgr Krzos Agnieszka
mgr Kuźniak Aleksandra
mgr Leszkiewicz Joanna

mgr Licznerska Agnieszka

mgr Mally Łukasz­
mgr Martynowicz Katarzyna­
mgr Mazurkiewicz Alicja­
mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka
mgr Mirowska Agnieszka
mgr Morawska Joanna
mgr Mroczka Ewa
mgr Neary Alan
mgr Penderecka-Mosiek Izabela ­
mgr Piotrowska Kinga

mgr Pytel Dorota

mgr Rogulska Paulina
­mgr Romańczuk Urszula
mgr Rozwadowski Dominik
­mgr Staroniewicz Magdalena
mgr Staszewska Teresa
­mgr Szczawińska Elżbieta
mgr Szczepanowska Anna
dr Szela Monika

mgr Śliwerska Magdalena

mgr Thomas Peter
mgr Tomala Małgorzata
mgr Trzyna Łukasz
mgr Tyszkiewicz Anna
mgr Wardyńska Agata ­
mgr Wasilewska Joanna
mgr Wieruszewska Joanna
dr Więckowska Aleksandra
mgr Wiszniowska Zuzanna
mgr Wojcieszyn Adriana

mgr Wolf John
mgr Zajączkowska Małgorzata
dr Zwiefka Maria
  ­ ­ ­ ­ ­



 

mgr Baka Barba­ra

starszy wykładowca
­ barbara.baka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

czwartek 10.45 - 12.45


 

mgr Barańska-Szczepaniak Agata

lektor
­ agata.baranska@pwr.edu.pl

71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 14.15 - 15.15

piątek 10.45 - 11.45


 

mgr Bednarski Mariusz

starszy wykładowca
mariusz.bednarski@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

czwartek 10.45 - 12.45

piątek 9.05 - 11.05

 

 

mgr Bogusz-Broy Ewa

lektor
ewa.bogusz-broy@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 15.45 - 17.05

środa 11.55 - 13.15

piątek 13.55 - 15.15


 

mgr Brzózka Aleksander

wykładowca
aleksander.brzozka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 13.15 - 15.15

piątek 12.45 - 14.45

Konsultacje z piątku 19.01.2018 z godz. 12.45-14.45 są przeniesione na poniedziałek 22.01.2018 godz. 13.15-15.15.

 

 

mgr Czachorowska Beata

starszy wykładowca
beata.czachorowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 14.50 - 15.50

środa 16.00 - 17.00

czwartek 12.00 - 13.00

piątek 14.00 - 15.00

 

 

mgr Deka Zbigniew

starszy wykładowca
zbigniew.deka@pwr.edu.pl
(075) 755 15 99;
Filia w Jeleniej Górze
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.30 - 12.30

piątek 10.00 - 12.00


 

mgr Derechowski Janusz

starszy wykładowca
janusz.derechowski@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 11.45 - 13.15

środa 12.45 - 13.45

czwartek 12.45 - 14.15


 

mgr Drozd-Piotrowska Katarzyna

starszy wykładowca
katarzyna.drozd-piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302

Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 13.00 - 15.00

piątek 9.00 - 11.00


 

mgr Dudek-Kajewska Anna

starszy wykładowca
anna.dudek-kajewska@pwr.edu.pl

71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.00 - 11.00 (Wałbrzych)

czwartek 9.00 - 10.00; 12.00 - 13.00 (Wałbrzych)

piątek 9.00 - 10.00 (Wałbrzych)

 

 

mgr Dudzińska Jolanta

starszy wykładowca
jolanta.dudzinska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 14.00 - 15.00

czwartek 16.45 - 18.45

piątek 18.35 - 19.35


 

mgr Florczyk Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.florczyk@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 9.15 - 11.15

piątek 9.15 - 11.15

 

 

mgr Fyall Michael

wykładowca ­
michael.fyall@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 11.45

środa 10.15 - 11.15

czwartek 9.05 - 10.05

piątek 10.45 - 11.45

 


 

mgr Gierczak-Bujak Aleksandra

starszy wykładowca
aleksandra.gierczak@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.15 - 11.15

środa 12.15 - 13.15

czwartek 14.15 - 15.15

­

 

mgr Gołka Barbara

starszy wykładowca
barbara.golka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 12.15 - 13.15

wtorek 12.15 - 13.15

środa 14.45 - 16.45


 

mgr Grygorowicz Anna

starszy wykładowca
anna.grygorowicz@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.15 - 11.15

czwartek 9.15 - 11.15

 

 

mgr Gwizdała Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.gwizdala@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 15.00 - 17.00

czwartek 10.45 - 12.45

 

 

mgr Hamryszak-Sierpowska Marta

wykładowca
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl
71 320 38 55, pokój 104
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 10.45 - 12.45

środa 12.45 - 13.45

sobota 11.00 - 12.30


 

mgr Henkie Justyna

starszy wykładowca

justyna.henkie@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 15.00 - 17.00

wtorek 12.15 - 13.15

piątek 11.45 - 12.45


mgr Hołowko Magdalena

lektor

magdalena.holowko@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 11.00 - 13.00

czwartek 11.00 - 13.00

 

 

mgr Jaśkowska-Derechowska Beata

starszy wykładowca
beata.jaskowska-derechowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 13.45

środa 12.45 - 13.45

piątek 12.15 - 13.15; 18.35 - 19.35



 

mgr Kalinka Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.kalinka@pwr.edu.pl
(076) 862 23 79;
Filia w Legnicy
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.00 - 11.00

środa 12.45 - 14.45

piątek 12.00 - 13.00


­

 

mgr Kasprzak Renata

starszy wykładowca
renata.kasprzak@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 12.45 - 13.45

środa 14.00 - 15.00; 17.00 - 18.00

czwartek 14.15 - 15.15


­

 

mgr Klimas Anna

lektor
anna.klimas@pwr.edu.pl

71 320 39 80; pokój 303 ­ ­
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 14.45 - 16.45 

 

mgr Kondro Magdalena

wykładowca
magdalena.kondro@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018­

poniedziałek 12.45 - 14.00

wtorek 17.00 - 18.45

czwartek 14.15 - 15.15


 

mgr Koszutska Izabela

starszy wykładowca
izabela.koszutska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 16.45 - 18.45

środa 16.45 - 18.45

 

 

mgr Krawczenko Walentyna

lektor
walentyna.krawczenko@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 14.15 - 15.15

wtorek 14.00 - 15.15

czwartek 7.30 - 9.15

 

 

­mgr Krężel Agnieszka

lektor

filia Legnica­

agnieszka.krezel@pwr.edu.pl
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.00 - 12.00

środa 8.45 - 9.45
piątek 12.00 - 13.00


 

mgr ­Krzos Agnieszka

wykładowca
agnieszka.krzos@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 14.45 - 16.15

wtorek 10.00 - 11.00

środa 10.45 - 12.15

 

­

mgr ­Kuźniak Aleksandra

lektor
aleksandra.kuzniak@pwr.edu.pl

71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.15 - 11.15

środa 14.15 - 15.15

czwartek 16.45 - 17.45

 

 

mgr Leszkiewicz Joanna

starszy wykładowca
joanna.leszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 18.35 - 20.05

wtorek 16.00 - 17.00

piątek 12.45 - 14.15

 

 

mgr Licznerska Agnieszka

wykładowca
agnieszka.licznerska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.05 - 11.05 (C-7, s. 403)

środa 9.05 - 11.05


 

mgr Mally Łukasz

wykładowca
lukasz.mally@pwr.edu.pl
71 320 38 55, pokój 104
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 13.00 - 15.00

wtorek 11.00 - 13.00

Do 16.01.2018 konsultacje są odwołane.

 


mgr Martynowicz Katarzyna

lektor
katarzyna.martynowicz@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

środa 15.00 - 17.00

 

 

mgr Mazurkiewicz Alicja

starszy wykładowca

alicja.mazurkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 14.45 - 15.45

środa 14.45 - 15.45

piątek 9.15 - 11.15

Konsultacje mgr A. Mazurkiewicz w dniu 19.01.2018 odbędą się w godzinach 14.45-16.45.


 

mgr Mędrecka-Kondak Agnieszka

starszy wykładowca
agnieszka.medrecka-kondak@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 11.30 - 13.15

środa 14.15 - 15.15

piątek 12.45 - 14.00

 

mgr Mirowska Agnieszka

lektor
agnieszka.mirowska@pwr.edu.pl
71 320 20 09; pokój 304
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 15.00 - 17.00

czwartek 9.00 - 11.00

 

 

mgr Morawska Joanna

starszy wykładowca
joanna.morawska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 9.00 - 11.00 (bud. C-7, s. 302)

piątek 12.15 - 13.15; 18.35 - 19.35


 

mgr Mroczka Ewa

starszy wykładowca

ewa.mroczka@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.10 - 11.10

czwartek 9.10 - 11.10

 

 

mgr Neary Alan

lektor

alan.neary@pwr.edu.pl

71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 16.00 - 17.00

 

 

mgr Penderecka-Mosiek Izabela

starszy wykładowca

izabela.penderecka@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.45 - 11.15

wtorek 10.45 - 11.45

czwartek 9.45 - 11.15

Konsultacje z 19.01 są przełożone na 4.01. na godz. 16:45-17:30.

 

 

mgr Piotrowska Kinga

wykładowca
kinga.piotrowska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 14.15 - 15.15

wtorek 14:45 - 15:45

środa 12.15 - 13.15

czwartek 12:50 -13:50


 

mgr Pytel Dorota

starszy wykładowca
dorota.pytel@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 7.30 - 9.00

czwartek 12.45 - 13.45

piątek 7.30 - 9.00

 

 

mgr Rogulska Paulina

wykładowca
paulina.rogulska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 9.55 - 11.10
środa 7.30 - 9.00
czwartek 9.55 - 11.10

 

  

mgr Romańczuk Urszula

starszy wykładowca
urszula.romanczuk@pwr.edu.pl
71 320 20.41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.00 - 11.00

środa 11.00 - 13.00


 

mgr Rozwadowski Dominik

wykładowca
dominik.rozwadowski@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 13.15 - 15.15

czwartek 15.00 - 17.00 


 

mgr Staroniewicz Magdalena

wykładowca
magdalena.staroniewicz@pwr.edu.pl
71 3203136; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.00 - 11.00

czwartek 10.45 - 12.45


 

mgr Staszewska Teresa

starszy wykładowca
teresa.staszewska@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 15.00 - 17.00

piątek 14.15 do 15.15; 18.45 do 19.45.

 

 

mgr Szczawińska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.szczawinska@pwr.edu.pl
71 320 22 25; pokój 306
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

środa 10.45 - 12.45


 

mgr Szczepanowska Anna

starszy wykładowca
anna.szczepanowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 13.45

wtorek 12.45 - 13.45

czwartek 9.00 - 11.00

Konsultacje z 18.01 są przełożone na 19.01. godz. 9-11

 

­

 

dr Szela Monika

lektor
monika.szela@pwr.edu.pl
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 13.30 - 15.00

wtorek 7.30 - 9.00

czwartek 10.15 - 11.15

Konsultacje z 15.01 godz. 13.30-15.00 są przeniesione na środę 17.01 w godz. 18.40-20.10.


­

 

mgr Śliwerska Magdalena

starszy wykładowca
magdalena.sliwerska@pwr.edu.pl ­
71 320 46 83; pokój 301
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 11.00 - 13.00

środa 11.15 - 13.15



  Początek strony
­­­ ­­­


mgr Thomas Peter

lektor
peter.thomas@pwr.edu.pl  
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 8.00 - 10.00

wtorek 8.00 - 10.00


mgr Tomala Małgorzata

starszy wykładowca
malgorzata.tomala@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 8.15 - 9.15

wtorek 8.30 - 10.30

piątek 8.15 - 9.15

Konsultacje w dniu 16.01 oraz 23.01 są odwołane. Zostaną odrobione 11.01 w godz. 8.30-11.00 oraz 8.01 i 15.01 w godz. 7.30-8.15.  

 

mgr Trzyna Łukasz

lektor
lukasz.trzyna@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

wtorek 10.45 - 12.45

   

 

mgr Tyszkiewicz Anna

starszy wykładowca
anna.tyszkiewicz@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 14.00 - 15.30

czwartek 11.45 - 13.15.

piątek 12.15 - 13.15

 


mgr Wardyńska Agata

lektor
agata.wardynska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10:45 - 12:45

wtorek 10:45 - 12:45

 

 

mgr Wasilewska Joanna

starszy wykładowca
joanna.wasilewska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305

Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018


 

 

mgr Wieruszewska Joanna­

wykładowca
joanna.wieruszewska@pwr.edu.pl
71 320 38 93; pokój 302
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 15.00 - 17.00

wtorek 15.00 - 17.00


dr Więckowska Aleksandra

wykładowca
aleksandra.wieckowska@pwr.edu.pl 

71 320 20 09; pokój 304 

Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 15.00 - 17.00

czwartek 15.00 - 17.00

 

 

mgr Wiszniowska Zuzanna

starszy wykładowca
zuzanna.wiszniowska@pwr.edu.pl
71 320 20 41; pokój 305
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 12.45 - 14.45

piątek 12.45 - 14.45


 

mgr Wojcieszyn Adriana

starszy wykładowca
adriana.wojcieszyn@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 17.45 - 18.45

wtorek 13.15 - 15.15

środa 17.45 - 18.45

 

 

mgr Wolf John

wykładowca
john.wolf@pwr.edu.pl

­ 71 320 38 93; pokój 302 ­
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 13.15 - 15:15

czwartek 10.45 - 12.45


mgr Zajączkowska Małgorzata

lektor
malgorzata.zajaczkowska@pwr.edu.pl
71 320 31 36; pokój 307
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 11.00 - 12.00


dr Zwiefka Maria

starszy wykładowca

maria.zwiefka@pwr.edu.pl
71 320 39 80; pokój 303
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 9.00 - 11.00

piątek 12.15 - 13.15; 16.45 - 17.45



­­­

 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty