Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka niemieckiego | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Biernat Andrzej

starszy wykładowca
andrzej.biernat@pwr.edu.pl ­
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

wtorek 11.15 - 13.15

czwartek 13.15 - 15.15 




mgr Bloch Anna ­

starszy wykładowca
anna.bloch@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 9.05 - 11.05

środa 14.50 - 16.50




mgr Brocka Beata

starszy wykładowca­
beata.brocka@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.15 - 11.15

czwartek 10.15 - 11.15

piątek 11.30 - 13.30

 



mgr Długosz Zygmunt

starszy wykładowca
zygmunt.dlugosz@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

poniedziałek 9.00 - 11.00

czwartek 15.00 - 17.00




mgr Frankiewicz Iwona

starszy wykładowca
iwona.frankiewicz@pwr.edu.pl
71 320 45 70; pokój 105
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 9.00 - 11.00

środa 8.00 - 9.00

czwartek 9.00 - 10.00




mgr Frymar Ewa

starszy wykładowca
ewa.frymar@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.50 - 11.50

wtorek 10.50 - 11.50

środa 9.00 - 11.00




mgr Garga Maria

starszy wykładowca
maria.garga@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 15.05 - 17.05

czwartek 15.05 - 17.05

 



mgr Grusiecka Joanna

starszy wykładowca
joanna.grusiecka@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 11.15 - 13.15

czwartek 13.15 - 15.15




mgr Iżykowska-Staruch Marta

starszy wykładowca
marta.izykowska@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.15 - 11.15

wtorek 9.30 - 11.15

piątek 10.00 - 11.15




mgr Kania Anna

starszy wykładowca
anna.kania@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 11.00 - 13.00

czwartek 11.00 - 13.00





mgr Łazowska Krystyna

starszy wykładowca
krystyna.lazowska@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.45 - 12.45

środa 8.15 - 9.15

czwartek 12.15 - 13.15




doc. dr Modrzycka Irina

docent
irina.modrzycka@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 103
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

poniedziałek 10.00 - 11.00

wtorek 13.00 - 15.00

czwartek 13.00 - 15.00




mgr Okulewicz Krzysztof

starszy wykładowca
krzysztof.okulewicz@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 11.00 - 13.00

środa 11.00 - 13.00




mgr Radomska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.radomska@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 9.00 - 10.30

czwartek 10.45 - 11.45

piątek 7.30 - 9.00




mgr Rzemiński Krzysztof

wykładowca­
krzysztof.rzeminski@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

poniedziałek 16.05 - 17.05

wtorek 8.05 - 9.05

czwartek 10.15 - 11.15; 14.45 - 15.45

 



mgr Sołtys Dorota

starszy wykładowca
dorota.soltys@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404

Konsultacje w semestrze zimowym 2017/2018

środa 9.15 - 11.15

czwartek 10.15 - 11.15

piątek 10.45 - 11.45




mgr Stanisławczyk Halina
starszy wykładowca

halina.stanislawczyk@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 13.15 - 15.15

czwartek 13.15 - 15.15




mgr Strach Jan
starszy wykładowca

jan.strach@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

wtorek 15.00 - 17.00

piątek 15.15 - 17.15




mgr Wdziękońska Małgorzata

starszy wykładowca

­ malgorzata.wdziekonska@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

 




mgr Zgondek Piotr

starszy wykładowca

piotr.zgondek@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze
zimowym 2017/2018

poniedziałek 13.15 - 15.15

środa 10.45 - 12.45



­­­­­­­
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty