Strona główna | Struktura organizacyjna | Zespół języka niemieckiego | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Biernat Andrzej

starszy wykładowca
andrzej.biernat@pwr.edu.pl ­
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017

 




mgr Bloch Anna ­

starszy wykładowca
anna.bloch@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Brocka Beata

starszy wykładowca­
beata.brocka@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 



mgr Długosz Zygmunt

starszy wykładowca
zygmunt.dlugosz@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Frankiewicz Iwona

starszy wykładowca
iwona.frankiewicz@pwr.edu.pl
71 320 45 70; pokój 105
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Frymar Ewa

starszy wykładowca
ewa.frymar@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Garga Maria

starszy wykładowca
maria.garga@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 



mgr Grusiecka Joanna

starszy wykładowca
joanna.grusiecka@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Iżykowska-Staruch Marta

starszy wykładowca
marta.izykowska@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Kania Anna

starszy wykładowca
anna.kania@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017






mgr Łazowska Krystyna

starszy wykładowca
krystyna.lazowska@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





doc. dr Modrzycka Irina

docent
irina.modrzycka@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 103
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Okulewicz Krzysztof

starszy wykładowca
krzysztof.okulewicz@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Puła Anna

starszy wykładowca
anna.pula@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Radomska Elżbieta

starszy wykładowca
elzbieta.radomska@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Rzemiński Krzysztof

wykładowca­
krzysztof.rzeminski@pwr.edu.pl
71 320 35 59; pokój 401
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 



mgr Sołtys Dorota

starszy wykładowca
dorota.soltys@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Stanisławczyk Halina
starszy wykładowca

halina.stanislawczyk@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Strach Jan
starszy wykładowca

jan.strach@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Wdziękońska Małgorzata

starszy wykładowca

­ malgorzata.wdziekonska@pwr.edu.pl
71 320 36 71; pokój 404
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Zgondek Piotr

starszy wykładowca

piotr.zgondek@pwr.edu.pl
71 320 31 52; pokój 403
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




­­­­­­­
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty