Strona główna | Struktura organizacyjna | Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Balkowska Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.balkowska@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017






 

mgr Gołaś Agnieszka

lektor
agnieszka.golas@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





 

mgr Górecki Marian

starszy wykładowca
marian.gorecki@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 



 

mgr Hołojda Katarzyna

katarzyna.holojda@pwr.edu.pl  
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




 

doc. dr Kajetanowicz Helena

docent
helena.kajetanowicz@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

mgr Korzeń Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.korzen@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 



 

mgr Kozieja-Ruta Joanna

starszy wykładowca
joanna.kozieja-ruta@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017



 

dr Krauze-Majtyka Aleksandra

wykładowca
aleksandra.krauze-majtyka@pwr.edu.pl 
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





 

mgr Lamek Magdalena

lektor
magdalena.lamek@pwr.edu.pl 
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017




mgr Nowicka Katarzyna

lektor
katarzyna.nowicka@pwr.edu.pl  
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





mgr Paprotny Anna

starszy wykładowca
anna.paprotny@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017






mgr Rożek Agnieszka

wykładowca
agnieszka.rozek@pwr.edu.pl 
(71) 320 22 43; pokój 504

Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017


 



 

 

dr Szałęga Dagmara

wykładowca
dagmara.szalega@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2016/2017





 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty