Strona główna | Struktura organizacyjna | Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców | Pracownicy (konsultacje)
 

mgr Balkowska Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.balkowska@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018




 

mgr Gołaś Agnieszka

lektor
agnieszka.golas@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018




 

mgr Górecki Marian

starszy wykładowca
marian.gorecki@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018




 

mgr Hołojda-Mikulska Katarzyna

katarzyna.holojda@pwr.edu.pl  
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018


 


 

doc. dr Kajetanowicz Helena

docent
helena.kajetanowicz@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018



 

 

mgr Korzeń Grażyna

starszy wykładowca
grazyna.korzen@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018


 


 

mgr Kozieja-Ruta Joanna

starszy wykładowca
joanna.kozieja-ruta@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018


 


 

dr Krauze-Majtyka Aleksandra

wykładowca
aleksandra.krauze-majtyka@pwr.edu.pl 
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018




 

mgr Lamek Magdalena

lektor
magdalena.lamek@pwr.edu.pl 
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018






 

mgr Paluch Aleksandra

lektor
aleksandra.paluch@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018





mgr Paprotny Anna

starszy wykładowca
anna.paprotny@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018






mgr Rożek Agnieszka

wykładowca
agnieszka.rozek@pwr.edu.pl 
(71) 320 22 43; pokój 504

Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

wtorek 9.00 - 11.00

środa 11.00 - 13.00

czwartek 10.45 - 12.45

piątek 10.00 - 11.00

 



 

 

dr Szałęga Dagmara

wykładowca
dagmara.szalega@pwr.edu.pl
(71) 320 22 43; pokój 504
Konsultacje w semestrze letnim 2017/2018

URLOP


 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty