Menu
 
 
 
 
Strona główna | SENS | Test poziomujący
 

Zanim przystąpisz do realizacji obowiązkowego lektoratu w ramach planu studiów (zazwyczaj realizowany dopiero na III semestrze I stopnia) warto już przed rozpoczęciem I semestru studiów określić swój poziom umiejętności językowych.

Wykonaj test poziomujący z wybranego języka obcego, zalecamy termin do końca września. Jego wynik pomoże Ci określić Twój poziom językowy, a następnie sposób postępowania. Jeżeli wynik testu wskaże poziom:

 

·         B1 lub wyższy, to ćwicz swoje umiejętności językowe już podczas I i II semestru studiów.

Nie trać czasu! Nie przerywaj kontaktu z językiem obcym!

Wybór metody zależy od Ciebie: oglądanie filmów i czytanie książek w wersji obcojęzycznej; czytanie informacji różnego typu w Internecie; płatne kursy dokształcające i certyfikatowe w SJO; kursy językowe online ogólnodostępne, np. z j. niemieckiego na poziomie B1, przygotowujący do poziomu B2.1 (darmowy kurs przygotowany przez naszych lektorów dla  studentów PWr); rozmowy przez skype z native speakerami, itp.

 

·         A2 lub niższy, musisz koniecznie zacząć nadrabiać zaległości już od I semestru studiów.

Pomóż sobie! Zainwestuj w siebie!

 

Skorzystaj z naszej oferty płatnych kursów językowych „pościgowych” przygotowujących do poziomu B2.1. Jeżeli preferujesz samodzielną naukę, wybierz kursy online. Korzystaj z materiałów dydaktycznych i ciekawostek umieszczonych na naszej stronie w zakładce SENS. Każdy sposób poprawiający Twoje umiejętności językowe jest dobry. Znajdź odpowiedni dla siebie!

 

Linki do testów poziomujących znajdują się tutaj.

 

W przypadku dalszych wątpliwości skontaktuj się mailowo  z odpowiednim doradcą językowym

 


 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty