Strona główna | Projekty | Deutsch ist ein Plus | Informacje | Informacje ogólne
 
Studium Języków Obcych, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej na zlecenie firmy „Capgemini” organizują dla studentów II, III, IV i V roku kierunku Informatyka oraz kierunków pokrewnych np. Matematyka, Automatyka i Robotyka bezpłatny, roczny kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1+ i A2, kontynuacja w semestrze letnim na poziomie A2 i B1.   

Najlepsi absolwenci kursu będą mieli możliwość odbycia stażu i/lub praktyki oraz podjęcia pracy w firmie „Capgemini”. Student po pozytywnym ukończeniu kursu będzie mógł uznać w/w kurs jako obowiązkowy lektorat za zgodą Dziekana własnego wydziału. Każdy student będzie mógł przystąpić do płatnego egzaminu certyfikowanego ACERT.
Zapisy odbędą się w terminie od 15.09.-02.10.2017 poprzez Edukację CL. W dniu 04.10.2017 planujemy test z języka niemieckiego, który będzie podstawą do kwalifikacji na kurs do odpowiedniej grupy. Liczebność każdej grupy – 14 osób.
Koordynatorem projektu ze strony SJO jest z-ca dyrektora SJO ds. dydaktyki mgr Iwona Frankiewicz, a kierownikiem kursów kierownik Zespołu języka niemieckiego mgr Beata Brocka.

 

Szczegółowy opis projektu znajduje się tutaj.

 

 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty