Strona główna | Projekty | Podziel się swoją kulturą, podziel się swoim językiem | Drugie spotkanie studentów i obcokrajowców
 

Drugie spotkanie studentów i obcokrajowców

 

26.01.2017- odbyło się drugie spotkanie studentów polskich i obcokrajowców, uczestniczących w projekcie Tandem. W spotkaniu wzięło udział 36 studentów i koordynatorzy – wykładowcy SJO. Liczba osób w grupach: j. angielski – 6; j. hiszpański – 11;  j. rosyjski – 16; j. Niemiecki – 3.

Zgodnie z wytycznymi, studenci przedstawili realizację zadań, przygotowali ciekawe prezentacje i filmy w językach obcych (studenci obcokrajowcy w języku polskim). Koordynatorzy przeprowadzili ankiety, w których studenci opisywali wspólną pracę (liczbę spotkań), dzielili się sugestiami i uwagami. Studenci bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat udziału w projekcie. Pisali, że dzięki uczestnictwu, mogli poznać nowych ludzi, kultury, poprawili znajomość języka docelowego, był to też ciekawy i pożyteczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Chęć uczestnictwa w projekcie w semestrze letnim zadeklarowały 32 osoby. Zostały przygotowane zaświadczenia o udziale w projekcie dla zainteresowanych studentów.

pokaz slajdów 
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty