Strona główna | Struktura organizacyjna | CWINT /DUI/ Biblioteka
 

CWiNT /DUI/

Biblioteka przy Studium Języków Obcych

Kontakt:

 

Wybrzeże Wyspiańskiego 8,

50-370 Wrocław,

Bud. H-4, pok. 514;

tel. 071 320 31 33;

bjo@pwr.edu.pl

 ­

 

Godziny otwarcia:

w okresie wakacji czynne 8.00 - 15.00 


 Pracownicy:

mgr Bogusława Jaworska 

Ewa Tomaszewska

 

 

Zbiory

 

Nasza biblioteka jest biblioteką specjalistyczną, gromadzącą zbiory z zakresu dydaktyki języków obcych, w tym także wydawnictwa do nauki języka polskiego.

 

Zbiory obejmują podręczniki i książki pomocnicze do nauki języków, słowniki i leksykony oraz materiały multimedialne. Część zbiorów dostępna jest wyłącznie w czytelni, a część - przede wszystkim zbiory audiowizualne - zastrzeżona jest do użytku nauczycieli. Największy procent księgozbioru stanowią wydawnictwa w języku angielskim. W dużym wyborze znajdują się książki do nauki języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, szwedzkiego a także czeskiego, japońskiego i koreańskiego. Biblioteka posiada również pojedyncze tytuły do nauki wielu innych języków: arabskiego, chińskiego, duńskiego....


W Bibliotece dostępny jest bogaty wybór beletrystyki w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, zarówno utwory w wersji oryginalnej, jak i wydania uproszczone, dostosowane do poziomu zaawansowania językowego. Do części z nich dołączone są płyty CD.

 

Udostępnianie

 

Katalogi

 

Usługi biblioteczno-informacyjne

 

Linki
 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty